• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Sonsuz sevgiye pırlanta ışığı yakışır

Sonsuz sevgiye pırlanta ışığı yakışır

​Ariş Pırlanta kalbimizin pırlantaları annelerimiz için çok özel bir koleksiyon hazırladı

Anne ve çocuk arasındaki sonsuz sevgiyi yansıtan anlamlı tasarımlar,Anneler Gününe pırlantanın sonsuz ışığını katıyor.

Ariş Pırlanta, bu yıl da Anneler Günü’negününe farklı bir ışıltı katacak tasarımlarıyla kalbimizin pırlantalar nıunutmadı. Anneler Günü’nü anne ve çocuk arasındaki sonsuz sevgiyi ifade edenözel tasarımlarıyla karşılayan Ariş Pırlanta’nın Sonsuz Sevgi Koleksiyonu’ndagöze çarpan birbirine sarılmış anne ve çocuk figürü, derin sevgiyi, bağlılığı,emek ve özveriyi dile getiriyor. Beyaz, sarı ve pembe altının bir aradakullanıldığı her biri elişçiliği tasarımlara sonsuzluğun simgesi pırlantalareşlik ediyor.

Ariş Pırlanta’nın, anne ve çocuk arasındakigüçlü sevgi bağını anlatan, şık ve anlamlı tasarım ları, değerli varlıklarımızannelerimiz için hazırlandı.

Ariş Pırlanta’nın Anneler Günü'ne özel,birbirinden zevkli tasarımları ona bağlılığınızı bir kez daha anlatacak.

Kelt Annelik Düğümü

Ariş Pırlanta’nın Anneler Günü’neözel tasarımları arasında kökeni 3000 yıl öncesinedayanan ve eski bir Avrupa kavmi olan Keltlerin sembolleri arasında yer alanAnnelik Düğümü (Triquestra) de var. Birbirine geçmiş kalplerden oluşan ve anne ile çocuğuarasındakikutsal sevgiyi temsil eden Annelik Düğümü’nün aynı zamanda bereket, güç ve şans getirdiğine de inanılır.

Kalbimin Işığı

Ariş Pırlanta’nın Anneler Günü’neözel tasarımlarından bi ri de Kalbimin Işığı… Anne ile çocuk arasındaki sonsuzsevgiyi anlatan tasarım, yaşamı aydınlatan kopmaz bir bağın öyküsünü anlatıyor.


2016-04-09 12:56:00 790

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup