• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Sportif ve şık bir ruha sahip; Briston

Sportif ve şık bir ruha sahip; Briston

​Oxford’un Cambridge’in spor şıklığını yansıtan “Preppy” tarzı saatleriyle bir akım yaratan Briston, bu orijinal yaşam tarzını, Türkiye’ye getirdi.

Oxford öğrencilik günleri, spor tutkusu ve seyahat zevki, Briston Markasına sportif, şık ve biraz enteresan bir ruh katmıştır.

Oxford, Cambridge, kriket sahaları ve polo alanları geçmiş planör tekne yarışları gibi bir rüya kulesinden gelen, bu sportif şık ruhu Kraliçe Victoria’dan bu yana İngiliz tarzının bir özeti olmuştur. Bu şık ama rahat bir yaşam tarzı ve nadiren bulunan bir orjinallik, aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri'nin doğu kıyısında Ivy League Üniversiteleri kökenli "preppy" tarzı için büyük bir ilham kaynağı olmuştur.

Saatçilik DNA’sı ile birlikte bu ruhun birleşimi, Briston’a kendi benzersiz tarzını vermektedir. Yenilikçi selüloz asetat gibi malzemeler ve renkleri ile çalışmak, Briston saatlerine kendisine ayırt edici bir görünüm vermektedir.

Briston ayrıca çağdaş saatleri ile rahat, kararlı ve aynı zamanda tamamen erişilebilir şık bir aksesuar arasında mükemmel bir denge sunuyor.

1145 TL fiyatı ile sadece seçkin saat mağazalarında ve özel butiklere.

1476201192_briston_1.145tl.jpg


2016-10-17 11:40:00 971

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup