• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Storks Pırlanta açılışa hazırlanıyor

Storks Pırlanta açılışa hazırlanıyor

İlker Koyuncuoğlu, Mall of İstanbul’da hizmete giren mağazasının açılışını yapacak.

İlker Koyuncuoğlu, Cumartesi günü Mall of İstanbul’da hizmete giren Storks Pırlanta ve Mücevherat mağazasının açılışını gerçekleştirecek. Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ın da açılışa katılması bekleniyor.

SHA'nın haberine göre Silivrili Emlak ve Beni Yıka iş yerleri ile faaliyet gösteren İlker Koyucuoğlu, Mall of İstanbul’da, Storks Pırlanta ve Mücevherat mağazasını açtı. Mağazanın resmi açılışı 21 Haziran 2014 Cumartesi günü saat 14.00’da gerçekleştirilecek. Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ın da açılışa katılması bekleniyor.

1997 yılında kurulan Storks, Türkiye'de 23 ilde 33 mağaza ile pırlanta ve mücevher sektöründe en yaygın mağaza sayısına sahip markalarından biridir.

Kurulduğu yıldan bu yana özgün tasarımlar geliştirerek mücevher sektörüne yön veren Storks, konsept ürünleri ile dünya mücevher sektörünün duayenlerinden ödüller alarak haklı başarısını tescillemiştir. Kendine özgü tasarımları, modayı takip eden koleksiyonları ile tüketici zihninde yer eden marka profesyonel kadrosu, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve her daim yenilikçi tavrı ile öncü bir marka olmuştur.

Ar-ge çalışmalarına çok önem veren Storks, her yıl yeni tasarım ve konseptlerini geliştirerek tüketicisinin beğenisine sunuyor. Kişiye özel tasarımlar ile de farklı bir hizmet anlayışı sunan Storks, ürünlerinde kullandığı yüksek kalitedeki pırlantalarını pırlantanın kalbi Belçika pazarından temin ediyor.

Storks, saatte şıklığın ve zarafetin simgesi Rolex’in de Türkiye’deki resmi temsilcilerinden biri. 


2014-06-18 17:20:00 1967

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup