• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Suunto Ambit3 ailesinin yeni üyesi: Vertical

Suunto Ambit3 ailesinin yeni üyesi: Vertical

​Aktif yaşam tarzını benimseyenlerin ve outdoor sporlarının vazgeçilmez markası Suunto, Ambit3 ailesinin yeni üyesini sunuyor.

Ambit3 Vertical, tüm antrenman ölçüm fonksiyonlarına ek olarak engebeli arazide yapılan antrenmanlar için irtifa kazanımı özelliği sunarak ailenin diğer üyelerinden farklılaşıyor. Bu fonksiyon, özellikle koşu, bisiklet ve kayak gibi irtifa kazanımının önemli olduğu sporlar için geliştirildi.

Suunto Ambit3 Vertical, 100 saat batarya ömrü ile koşudan yüzmeye, bisikletten kayağa tüm sporlarda yanınızda olacak. Saat, GPS ile mesafe ve hız ölçümünün yanı sıra, barometrik basınç ve rotanız boyunca yokuş yukarı kat ettiğiniz mesafe gibi ölçümler sağlıyor. 100 metreye kadar su geçirmez özelliğe sahip olan seri mavi, yeşil, siyah ve beyaz renk alternatifleri sunuyor.

Antrenmanlarınızı planlayın ve gelişiminizi takip edin

Saatinizi Suunto Movescount akıllı telefon uygulaması ile entegre ederek; antrenmanlarınızı planlayabilir, antrenmanlarınızın özetini görebilir, saatinizin titreşimli uyarıları ile rotanız boyunca sizi yönlendirmesini sağlayabilirsiniz. Uygulama aynı zamanda profilinizi kişiselleştirmenizi ve telefonunuzdaki uyarıları saatiniz üzerinde görmenizi sağlıyor. Suunto Movescount Uygulamasında yer alan Rota Planlayıcısı ise, şimdi topografik haritalar ve irtifa bilgisi ile daha da gelişti.


2016-05-23 16:50:00 849

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup