• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Swarovski ile Anneler Günü

Swarovski ile Anneler Günü

Swarovski, Anneler Günü için birçok alternatif sunuyor.

Swarovski bu sezon, her zaman olduğu gibi, sadece gece değil gündüz de kıyafetlerinizin tamamlayıcısı olacak parçalar sunuyor. İnci ve kristal gibi ağır malzemeleri, metal kaplamalar, deriler ve daha birçok materyalle bir araya getiriyor. Bu da her güne ve her stile uyum sağlayacak parçalar çıkartıyor ortaya!


Anneler Günü'ne de az bir süre kaldığını düşünürsek, Swarovski’nin zengin koleksiyonunu şimdiden incelemekte fayda var deriz. Anneninize yakışacak ve onun yıllarca kullanabileceği birçok parçayı burada bulabilirsiniz. Özellikle bu sezon çokça yer verdiği inciler, “Nude” serisindeki kolye ve bilekliklerde, berrak pavé kristallere sarılmış şekilde karşımıza çıkıyor.

Daha modern ve farklı parçalar tercih eden anneler için berrak pavé kristallerle bezenen “Spiral” yüzüğün yeni altın kaplamalı halini ya da süet üzerine küçük kristal taşlarla işlenmiş halka bileziği tercih edebilirsiniz.

Kampanya çekimlerinde de yine koleksiyon kadar zarif olan Miranda Kerr’le çalışan Swarovski, taç yapraklarından ilham alınan “Astrid”, kristallerle bezenmiş “Acanthus”, yuvarlak ve armut şeklindeki berrak kristallerle süslü “Asset” serileriyle, Anneler Günü için birçok alternatif sunuyor. 


2014-04-10 15:10:00 622

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup