• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Swatch'un bağlantılı dijital saati: Touch Zero Two

Swatch'un bağlantılı dijital saati: Touch Zero Two

Alkışlarını say, "Meksika Dalgası" yap, adımlarını izle ve yeni Swatch Touch Zero Two ile asla duraksama!

Performansını, saatinin dokunmatik ekranını kullanarak ya da verilerini aplikasyona entegre ederek takip edebilirsin. Touch Zero Two’dan hiç vazgeçmeyeceksin, bu yüzden tezahürata başla ve oyuna gir!

Touch Zero Two’nun çıkışı ile birlikte, Swatch aksiyonu başlatıyor! Swatch’un dijital dokunmatik ekranlı, heyecan verici bu yeni modeli Taraftar, Aktivite ve Zaman fonksiyonları ile geliyor. Touch Zero One’ın ardından, Swatch’un connected (bağlantılı) dijital saat serisinin ikincisi olan Touch Zero Two’yu, Swatch Touch Zero aplikasyonuna bağlayabilir; bilgilerini aplikasyona aktararak kişisel performansını takip edebilirsin.

s-102.jpg

TARAFTAR

Yeni Swatch Touch Zero Two, ne kadar ilgili bir taraftar olduğunu ölçmen için muhteşem, eğlenceli bir yol. Taraftar Modu ile kendi Taraftar Ateşini ölçebilirsin: Tüm performansın taraftar aktivitelerine, alkış sayına ve alkış gücüne ek olarak yaptığın Meksika dalgasına göre hesaplanır. Taraftar olarak ne kadar aktifsen, elde ettiğin sayı o kadar yüksek – 0'dan 999’a kadar.

Bir diğer eğlenceli taraftar özelliği ise Taraftar sıralaması – Bu özellik ile Swatch taraftar topluluğu içindeki aktiflik sıralamanı görebilirsin.


2016-08-11 11:43:00 676

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup