• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Tektaş yüzüğe büyük ilgi

Tektaş yüzüğe büyük ilgi

İzmir'de devam eden fuarda altın ve pırlanta takılar büyük ilgi gördü.

İzmir'de devam eden Souvenir - 2013 Hediyelik Eşya Fuarı çerçevesinde altın ve pırlanta takıda yüzde 60'a varan indirimler Altın ve Pırlanta Outlet Günleri'yle başladı. Ucuz pırlanta ve altın almak için fuara akın eden İzmiriller değişik modelleri almak için birbiriyle yarıştı. İzmir Uluslararası Fuar Alanı'nda başlayan indirim günleri 29 Aralık'a kadar her gün 11.00 ile 20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. 

Fuar 1 No'lu holde 15 firmanın katıldığı Altın ve Pırlanta Günleri'ne katılmak için sabahın erken saatlerinde Kültürpark'a gelen İzmirliler standlarda uygun fiyatlı ürünler aramaya başladı. 

Kuş uçurtulmuyor

Öte yandan firmalar vitrinlere göz kamaştıran ürünlerini sıralarken, üst düzeyde güvenlik tedbirleri de alınarak alanda kuş uçurtulmadı. Gençiz Fuarcılık Genel Müdürü Osman Gençer, Altın ve pırlanta takıların sıcak satışı ve tanıtımını kısa bir süreliğine Hediyelik Eşya Günleri'ne dahil ettik. Dün başlan Souvenir 2013 Altın ve Pırlanta Outlet Günleri bir hafta devam edecek. Fuar her gün 11.00 ile 20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. Yüzde 60'a varan indirimler yaşanacağı için ilginin büyük olacağından eminiz. Souvenir Hediyelik Eşya Fuarı ile Altın ve Pırlanta Outlet Günleri birbirini destekleyecek dedi.


2013-12-25 16:11:00 1148

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup