• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Ulaşılabilir lüksün yeni tanımı

Ulaşılabilir lüksün yeni tanımı

Kalite, dizayn ve kusursuz saat disiplini... Alman bakış açısıyla ulaşılabilir lüksün yeni tanımına zaman ayırın!

İyi bir saat tasarlamak sanat, matematik ve mühendislik ister. Üst düzey bir kaliteyi, şık bir tasarımla buluşturmak disiplin ister. Felsefesi dünya çapında hayran olunası saatler üretmek olan Davosa yüzyılı aşkın tecrübesini kusursuz kadranlar üretmeye adamış bir marka.

1881 yılında jura tepelerinde ilk saat üretimine başlayan Hasler ailesi yüzyıllar boyunca sektörün üst düzey saat markalarına yüksek kalite standartlarında saatler üretmiştir.

Geçmişten gelen tecrübelerini Alman disiplini ve kalite yönetimini, geçmişten günümüze ve günümüzden geleceğe taşıyan dizaynları ile birleştirerek kısa zamanda dünyanın birçok ülkesinde saat kullanıcılarının dikkatine çekmeyi başarmıştır.

1476203348_davosa_2.820tl-001.jpg

Kaliteli bir saat kullanmak her saat tutkununun hayalidir elbette… Peki lüks saat, mesela bir İsviçre saati “ulaşılabilir” olabilir mi? Davosa, felsefesi olan uygun fiyat avantajı, yüksek kalite, yenilikçi dizaynları ile dünya çapında hayranları olan saatler üretmekten yola çıkan lüks saatin ulaşılabilir olmasını hedefliyor.

2820 TL fiyatı ile Davosa saatlerini sadece çok seçkin saat mağazalarında görebilirsiniz.


2016-10-30 16:45:00 1097

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup