• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Varolmanın çekici hafifliği: Artena Lady-Gent

Varolmanın çekici hafifliği: Artena Lady-Gent

Eterna’nın yeni Artena modelleri ile hayat sizi nereye götürürse götürsün güzel gözükmenizi asla sona erdirmeyecek, sade tarzı ve zamansız şıklığıyla sizi takip ediyor olacak.

Deniz kenarında bir gün, hafif bir esinti, kahkaha ve hayatta olmanın basit, kaygısız sevinci bize Artena koleksiyonunu anımsatır.

Artena Lady, kadınsı, neşeli ve yaz gibi çekici. 30 milimetre çapı, zarif kasası, parlak bezeli ile sunuluyor. İnce indeksli sade gümüş kadranında sadece tarih göstergesi bulunuyor. En iyi dana derisinden yapılmış ince kayış, bileği rahatça kavrıyor ve saati takan kişiye güven veriyor. Parlak beyaz, klasik siyah, görkemli mercan kırmızısı ya da çekici, naturel kahverengi tonlarındaki çift tur deri kayışlar, hangi ruh halinizde olduğunuza göre, seçtiğiniz renklerle çekici olmanın hafifliğini yaşatıyor. Klasik ve zarif görünümlü saat tercih eden kadınlar, mat ve parlak görüntüyü gösteriş ile uyumlu bir biçimde birleştiren kaliteli paslanmaz çelik bileziği seçiyor.

unnamed-(1)-007.jpg

Şıklık sınırlarını zorlayan erkekler için Artena Gent mükemmel bir saat seçimi. Akrep, dakika, saniye, gün ve tarih göstergesi sayesinde saat, kullanıcısına günlük bilgiyi sağlar. Şık ibreler, gümüş ya da siyah kadranda sürekli döner ve en iyi kalite quartz makine ile çalışır. Tasarım basit ama sofistikedir. Koleksiyonda çelik, rose gold ve deri kayışlı alternatifleri ile 40 mm çapında quartz modeller sunuluyor.

1468507466_2530.41.10.1350.jpg

Eterna’nın zamansız klasik tasarımlarına en güzel örnek olan Artena modelleri, Eterna İsviçre saat yapımcılığını mükemmel şekilde tamamlar.


2016-07-16 14:12:00 990

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup