• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Yeni V-Race Diver Saat Koleksiyonu

Yeni V-Race Diver Saat Koleksiyonu

Dünya karşısına ilk kez Versace Sonbahar/Kış 2016 erkek koleksiyon defilesi ile çıkan V-Race Diver saat koleksiyonu, markanın Tasarım Direktörü Donatella Versace’nin imzasını taşıyor.

Çelik geniş kasasıyla V-Race Diver koleksiyonu Versace erkeğinin aktif, enerjik yaşam stilini ele geçiriyor! Işıltılı göstergeler kadranın okunaklılığını sağlarken, çelik kordon ve tırtıklı bezel, saat modellerine sert ve maskülen bir görünüm kazandırıyor.

Kusursuz Versace saatlerinin logosu, alüminyum bezelin yüzeyinde yer alırken, kadranda üç boyutlu Medusa figürü göze çarpıyor.

V-Race Diver koleksiyonunun 3 farklı modeli mevcut: Kadranında gri tonlarda“şehirli” kamuflaj deseninin hakim olduğu siyah kasalı model, ikonik Yunan motifine sahip silikon kayışla bir araya geliyor. Siyah, altın ve gümüş tonlarının bir araya geldiği klasikten vazgeçemeyenleri cezbeden model, siyah kasa ve kordona sahip otomatik model.

Versace V-Race Diver saat koleksiyonuna Saat&Saat mağazalarından vewww.saatvesaat.com.tr online satış sitesinden ulaşabilirsiniz.

screenshot_1-148.jpg

TEKNİK BİLGİ

Kasa

Çelik, siyah , 46mm kasa çapı. Hareketsiz bezel, alüminyum kaplı bezel yüzeyi logo ve göstergeler içeriyor. Kabartmalı Medusa başı, saatin taç şekline sahip tepesinde yer alıyor.

Su basıncına dayanıklılık

200m /20ATM

Makine

Quartz (Ronda 715.4) İsviçre Yapımı, tarih göstergesi ve lens camı / Otomatik makine


2016-07-24 12:12:00 973

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup