• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Yeni yılda Diva ile ışıldayın

Yeni yılda Diva ile ışıldayın

Yılbaşı coşkusunu Diva Pırlanta ışıltısıyla birleştirmek istiyorsanız yeni koleksiyon Diva’dan size yılbaşı armağanı olsun...

Yeni yıla çok az bir zaman kala, sevdiklerimiz ile birlikte yeni seneye birbirinden şık hediyelerle yeni başlangıçlar yapmak isteriz. Kimimiz esprili hediyeleri tercih ederken kimimiz de kalıcı hediyeleri tercih ederiz.

Mücevher kalıcı, özel ve güzel  yılbaşı hediyelerinden biridir. Diva Pırlanta yakuttan, zümrüte, safire, topaza ve ametiste uzanan pek çok  renkli taş ve aşkın sembolü pırlantanın birarada kullanıldığı tasarımlardan yılbaşına özel bir kolleksiyon hazırladı.

Kolleksiyon birbirinden zarif  kolye ve  yüzük setlerinden oluşmakta  olup sade görünümüyle hem yılbaşı gecesi hem de yılın her günü mutlulukla kullanacağınız  ürünlerden oluşmaktadır.

Altının parıltısından, pırlantanın ışıltısından ve renkli taşların büyüsünden vazgeçemeyenlerdenseniz hediyenizi seçmeden önce www.divapirlanta.com’uziyaret ederek  özel kampanya fiyatlarıyla her bütçeye uygun  birbirinden şık mücevher tasarımlarını  kendinize ve sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.


2014-12-06 03:20:00 727

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup