• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Yeni yılda şans ve aşk her zaman yanınızda olsun

Yeni yılda şans ve aşk her zaman yanınızda olsun

Dört Yapraklı Yonca 2015 yılınızın şans simgesi olacak.

Yeni yılda, kendinize, hayallerinize, aşka, iyi şeylere ve umuda inanmanız için Lope Jewellery yeni yıla özel ‘’Dört Yapraklı Yonca’’ koleksiyonunu tasarladı.  

Lope Jewellery’nin dans eden çubuklar koleksiyonu yeni yıla özel ‘’Dört Yapraklı Yonca’’nın sihirli gücü ile birleşti. Dört Yapraklı Yonca ile yoncaların cazibesini yakalayacak, şans hep sizinle ve sevdiklerinizle olacak. Her yaprağın kendine özel bir anlamı var. Birinci yaprak umutlarınızı, ikinci yaprak inançlarınızı, üçüncü yaprak aşkı simgelerken dördüncü yaprak ise her daim yanınızda olsun diye şansı simgelemekte. Bileklik, küpe ve kolye olmak üzere üç modelden oluşan  ‘’Dört Yapraklı Yonca’’nın her bir yaprağı farklı renk pırlanta taşlarla bezenmiş. Pırlanta, size ve sevdiklerinize şans kapılarını sonuna kadar açar gibi ışıl ışıl parlıyor.

Sevdiklerinize alışılmamış, değişik ve onları mutlu edecek bir hediye arıyorsanız, Lope Jewellery’nin   Dört Yapraklı Yonca koleksiyonu muhteşem bir hediye seçeneği olarak karşınıza çıkıyor. Lope Jewellery’nin bu muhteşem modellerine FenixNişantaşı, Beymen İstinyepark, Zorlu , Ankara

Kavaklıdere, Midnight Express Bebek ve Monreve İstinyepark mağazalarından veya luksbazaar.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

 


2014-12-25 15:53:00 798

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup