• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Yeni yılın ihtişamı bu takılarda

Yeni yılın ihtişamı bu takılarda

Love Atlantis, yeni yılda en özel gecelere ve davetlere ışıltı katacak pırlanta koleksiyonu ile lüks sevenlerin karşısına çıkıyor.

Altın ve mücevher alanının gözde ismi Karakaş Atlantis, yeni pırlanta markası Love Atlantis ile yeni yılda da adından söz ettirecek. Love Atlantis’in 2014’e özel olarak hazırladığı koleksiyonda yer bulan nadide ürünler arasında yer alan yakut taşlı pırlanta yüzük ve küpeler, şıklığınızın tamamlayıcısı oluyor ve yılbaşının ihtişamına eşlik ediyor. Koleksiyon içinde yer alan yakut taşlı pırlanta yüzük 0,64, küpeler 0,24 karat ayarında satışa sunuluyor.

Love Atlantis, yakut ve pırlantanın olabilecek en modern yansımalarını aynı koleksiyon içerisinde sunuyor. Siz de yeni yılda kendinizi ve sevdiklerinizi şımartmak istiyor ve takının en güzel hediye olduğunu düşünüyorsanız, Atlantis ürünlerinin satıldığı mağazalara uğrayın!

Love Atlantis’in en özel parçalarını, tüm Türkiye’de bin 300 satış noktasıyla hizmet veren Karakaş Atlantis bayilerinde bulabilirsiniz. Atlantis takılarıyla tanışmak için geç kalmayın!


2013-11-14 05:26:00 658

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup