• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Zaman hobinizi gösteriyor!

Zaman hobinizi gösteriyor!

Ormanda kaybolmamak ve balık tutmaya çıktığınızda elinizin boş dönmemesi için outdoor tutkunlarının ve maceraperestlerin vazgeçilmez saat markası Suunto’nun Traverse ailesinden Traverse Alpha ile tanışın!

Balık tutma ve avcılığa özel fonksiyonlarla donatılan Traverse Alpha; ayın konumunu gösterme özelliği ile balıkçıların; atış tespit özelliği ile de avcıların vazgeçilmezi oluyor! Traverse Alpha’nın Ay’ın konumunu belirten takvim özelliği, Ay’ın doğuş ve batış zamanını göstererek oltanızı atmanız için en doğru zamanı belirlemenize yardımcı olur. Otomatik atış tespit özelliğinde ise atış sırasındaki geri tepmeyi algılayarak GPS’i tetikler ve böylece kaç atış yaptığınızı ve bu atışları hangi noktalarda yaptığınızı takip eder.

GPS ve GLONASS uydu destekli navigasyon sistemi, sizi geldiğiniz yoldan geri döndürebilen “ekmek kırıntısı (breadcrumb trail)”özelliği, elektronik pusula ve barometrik basınç bilgisinin uydu irtifası ile birleştirildiği FusedAlti™ fonksiyonu, çok sayıda fonksiyonla donatılan Traverse Alpha’nın özelliklerinden sadece birkaçı...

image005.png

Suunto Traverse Alpha, önemli olduğunu düşündüğünüz lokasyonları işaretlemenize olanak tanır. Böylece dilediğiniz zaman bu noktalara dönebilmeniz için rota çizer. Güneş’in doğuşunu ve batışını haber vererek gününüzü planlamanıza yardımcı olur. Eğer maceranız gece de devam edecekse, ayarlanabilir kırmızı ışık özelliğinin görüşünüzü engellemeyeceğine emin olabilirsiniz. 100 saatlik pil ömrü, tırtıklı paslanmaz çelik bezeli, su geçirmez naylon kordonu ve çizilmeye dayanıklı safir kristal camı ile de Traverse Alpha dayanıklılığı bir adım ileri götürüyor.


2016-09-06 14:27:00 1839

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup