• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Zarif annelere modern mücevherler

Zarif annelere modern mücevherler

Charms Company’nin zarif mücevher tasarımları, modern zamanların şık annelerine çok yakışacak.

Mücevher tutkusu ile sadeliği buluşturan True Love, büyüleyici kuş tüyü formundaki kolyeleri ile Dreamy Feathers, siyah ve beyaz pırlantalar ile rafine bir tarz vadeden Dot Noir&Dot Blanc ve diğer etkileyici koleksiyonlar içinde annenizin stilini tamamlayan bir tasarım mutlaka bulunuyor. Roz altın, siyah ve beyaz pırlantanın ağırlıklı olduğu tasarımlar Anneler Günü hediyesi için çok özel bir seçim olabilir.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN

Charms Company’nin kadınlara kendini çok hafif ve farklı hissettiren mücevher tasarımları, Anneler Günü için harika birer hediye seçeneği olabilir. Altın, beyaz ve siyah pırlantanın ağırlıklı olduğu tasarımlar, modern zamanların şık annelerine çok yakışacak.

Charms Company’deki onlarca farklı tasarım içerisinde her yaştan kadının kalbini çalacak bir model bulunuyor. Mücevher tutkusu ile günümüzün sadelikten ilham alan tasarım anlayışını en zarif şekilde birleştiren ‘True Love’ koleksiyonu; birbiri içine geçmiş minik pırlanta parçalarından oluşan alımlı kuş tüyü kolyeleri ile ‘Dreamy Feathers’ koleksiyonu, siyah ve beyaz pırlantalar ile rafine bir tarz vadeden Dot Noir&Dot Blanc Koleksiyonu, ‘Wish Upon a Star’ koleksiyonundaki yıldızlı bilezikler, Snake It Up koleksiyonunda yer alan sarmal yüzükler ve daha niceleri Begüm Yalçın imzası ile Charms Company’de.


2015-05-04 14:28:00 619

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup