• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Zarifliğin adı: Vendoux Paris Saatleri

Zarifliğin adı: Vendoux Paris Saatleri

Fransız saat şıklığı artık Türkiye'de...

Fransız şıklığıyla, kadınları kendine hayran bırakan moda saat markası Vendoux  Paris artık Türkiye’de. Vendoux Paris saatleri, hem zarif tasarımlarıyla hem de kalitesiyle kadınların olmazsa olmazı olacak. Vendoux Paris markası, Fransız zarifliğiyle birleştirerek saatlerini en gelişmiş teknolojilerle üretiyor.  Özel tasarım saatleriyle, kadınların vazgeçilmezi olan Vendoux saatlerinde, kalite, şıklık ve tasarım ilk anda göze çarpan özellikler. Kadınların her ortamda rahatlıkla takabileceği bir tasarımı olan Vendoux marka saatler, ister şık bir yemekte, ister günlük bir toplantıda sizi yalnız bırakmayacak.  Burak Saat’le, Türkiye’ye giriş yapan Vendoux Paris saatleri en özel günlerde, bileklerinizi süsleyecek.  Özel tasarım saatleri, Burak Saat distribütörlüğü güvencesiyle.

aa-022.jpg
 

Vendoux Paris saatleri, Swarovski kristal taşlı yeni tasarımıyla görücüye çıkıyor.  Swarovski kristal taşlarıyla işlenmiş, Fransız modasının zarifliğini yansıtan Vendoux marka saatler, kadınların vazgeçilmez aksesuarı olacak. Swarovski kristal taşlı serisiyle, kadınları etkisi altında bırakan Vendoux saatleri, birçok özelliğiyle gözünüzü kamaştıracak.

Yeni bir çıkış yaparak kadınları cazibesi altına alan Vendoux saatleri, 3 farklı yeni modeliyle kadınlara merhaba diyor. Swarovski kristal taşlı saatlerle her ortamda, tüm dikkatler kadınların üzerinde toplanacak. Goldrose, altın ve gümüş gibi, üç farklı tasarımı bulunan Swarovski taşlı saatlerle gecelerinizi ışıldatabilirsiniz. Pilli makine tasarımından, baget taşlı kasasına kadar birçok özelliği olan saatler, kadınları en özel gecelerinde yalnız bırakmayacak. Üstelik markanın tüm taşlı modellerinde kullanılan taşlar gerçek Swarovskidir. Kasası ve bileziği 10 mikron rose, altın kaplama gerçek ve masif çelikten yapılmıştır. 30 metre su geçirmez değere sahip olan Vendoux Swarovski taşlı serisi, 33mm kasası ve mineral kristal camıyla vazgeçilmez saat markanız olmaya aday. Hem ulaşılabilir makul  fiyatları hem de istediğiniz şık tasarımlarıyla, hayalindeki saate ulaşabilmeniz için her türlü özellik düşünülmüş.

Uygun fiyatı, kaliteli, tasarımı kısacası kadınların hayal ettiği her türlü özelliğin bulunabileceği Vendoux Paris marka saatlerin,  3 farklı rengi de mevcut. Swarovski kristal taşlarıyla işlenmiş, Fransız tasarımının etkisi bulunan Vendoux Paris saatlerini goldrose, gümüş ve altın renkleriyle her ortamda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.


2014-10-18 01:00:00 1064

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup