• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Zultanit modası sahile iniyor

Zultanit modası sahile iniyor

Tuğçe Gümüş Tasarım, tek taşta 4 rengi bir arada sunan ve renkleriyle kendisine hayran bırakan zultanit mücevherlerle “beachmodası”nı başlatıyor.

Dünya modasının yakından takip ettiği zultanit mücevherler, Türkiye’de de Tuğçe Gümüş Tasarım’ın birbirinden estetik ve zarif tasarımlarıyla moda olmaya başladı. Günün her saatine şıklık katan ve renkleriyle kişiyi farklı kılan zultanit mücevherler, bu yaz beach’lerdeki moda anlayışını değiştiriyor! Tuğçe Gümüş Tasarım’ın yeni beach koleksiyonunda çiçek motiflerine, deniz esintilerine yer verildi. Yazdan ilham alınarak tasarlanan zultanit mücevherler, yaz esintisini kıyafetlere yansıtıyor. Zultanit mücevherler sayesinde beach modası artık eskisinden daha şık, daha iddialı ve daha göz alıcı olacak. Özgün bir moda arayışı içinde olan ve şıklığıyla tüm dikkatleri üzerine çekmek isteyen kadınlar, bu yaz farklılıklarını zultanit mücevherler ile ortaya koyacaklar.

unnamed-011.jpg
Doğada renk değiştiren ender taşlardan olması sebebiyle mücevher tutkunlarının yeni gözdesi haline gelenzultanit, ışığın geliş açısına göre pembe, yeşil, kahverengi ve mor olmak üzere 4 renge dönüşerek her kıyafetle uyumlu bir bütünlük sağlıyor. Gündüz, pembe ve mor renkleriyle plaj kıyafetlerine hareket kazandırırken, akşam ise dönüştüğü yeşilin en güzel tonlarıyla çevrenizdeki herkesin hayran bakışlarını üstünüze çekeceksiniz. Tuğçe Gümüş Tasarım’ın zanaatkar ustaları tarafından hayat bulan ve doğal güzelliğiyle herkesi büyüleyen zultanit yüzüklerin, bileklerin, küpelerin ve kolyelerin ışıltısı, bu yaz çevrenizdeki herkesin gözlerini kamaştıracak.


2015-06-25 12:56:00 1331

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup